بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکورال کاملا محفوظ می باشد

دکورال کنسول چوبی کنسول پراتو
کنسول پراتو

کنسول پراتو

Console Prato

کد کالا : M332
7,370,000 تومان

توجه : رنگ کالا در مانیتورهای مختلف با اندکی تفاوت نمایش داده می‌شود و شما با انتخاب رنگ در واقع طیف رنگ مربوطه را انتخاب کرده‌اید.

 

تحویل کالا : 7 الی 10 روز کاری آینده

 

گارانتی : 5 سال خدمات پس از فروش

 

+ موارد بیشتر

خرید اینترنتی کنسول پراتو

کسانی که به دنبال خرید آینه و کنسول چوبی ارزان قیمت هستند، معمولاً در هنگام جستجو با محصولاتی روبرو می‌شوند که نه‌تنها کیفیت خوبی ندارند بلکه از نظر زیبایی نیز در شرایط مطلوبی قرار نمی‌گیرند اما باکمی دقت می‌توان به‌راحتی از این چالش عبور کرد. در فروشگاه دکورال با ارائه محصولاتی مانند کنسول پراتو سعی کرده‌ایم تا این چالش را برای شما حل کنیم. برای درک بهتر این موضوع بایستی شما را با عوامل مؤثر بر قیمت و کیفیت کنسول چوبی آشنا کنیم. این عوامل به شرح زیر خواهند بود:

  • در درجه اول این دو مورد به مواد اولیه‌ی به کار گرفته شده برای تولید کنسول چوبی بستگی دارند. مواد اولیه باکیفیت تر باعث افزایش قیمت و در کنار آن افزایش کیفیت محصول نهایی می‌شود.
  • همچنین نوع طراحی و المان‌های به کار گرفته شده برای طراحی و ساخت یک محصول نیز می‌تواند عاملی دیگر برای افزایش کیفیت محصول نهایی از نظر زیبایی و در کنار آن افزایش قیمت آن باشد.
  • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته برای تولید و برش کنسول چوبی نیز عاملی است که کیفیت تولید این محصول را به‌شدت افزایش می‌دهد و در کنار آن به دلیل کاهش زمان ساخت، باعث کاهش قیمت آن خواهد شد.

کنسول پراتو با استفاده از بهترین متریال وارداتی ساخته شده است و بهترین تجهیزات نیز برای تولید آن به کار گرفته شده است تا درنهایت محصول تولید شده نهایی، هم کیفیت بالایی داشته و هم قیمت مناسبی داشته باشد. با خرید اینترنتی کنسول پراتو می‌توانید ویژگی‌های زیر را در اختیار داشته باشید:

  • پایه‌های فلزی این محصول با جوشکاری CO2 به آن متصل شده که هیچ اثری از عملیات جوشکاری روی آن باقی نمانده است.
  • استفاده از کشوی مخفی باعث شده تا هم زیبایی ظاهری آن حفظ شود و هم این محصول تبدیل به یک کنسول کاربردی برای شما باشد.
     

جدول مشخصات فنی کنسول چوبی

ابعاد کنسول (سانتی متر)

طول: 150 عرض: 40 ارتفاع: 88

جنس غالب ام دی اف وارداتی
جنس روکش بلوط خارجی
کشو دارد

1 عدد

دستگیره

بجای دستگیره سنتی مگنت دارد

فلز دارد
ست محصول دارد

میز تلویزیون T333

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه