بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکورال کاملا محفوظ می باشد

راهنمای نگهداری و تمیز کاری میز تلویزیون

راهنمای نگهداری و تمیز کاری میز تلویزیون
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/06/18 0 نظر

تاکنون برای تمیز کاری میز تلویزیون و نگهداری هرچه بهتر از آن چه دیدگاهی در ذهن داشتید و چگونه با آن رفتار می‌کردید؟

تاکنون برای تمیز کاری میز تلویزیون و نگهداری هرچه بهتر از آن چه دیدگاهی در ذهن داشتید و چگونه با آن رفتار می‌کردید؟ همانطور که قبلاً هم به آن اشاره کردیم هرچند ممکن است شما در فروشگاه دکورال انواع میز چوبی را با بالاترین میزان کیفیت خریداری نمایید، اما نکته بسیار مهمی که می‌تواند روی طول عمر این محصولات تأثیر بگذارد، نحوه تمیز کردن آنها و روش نگهداری از آنها است. فرض کنید که شما در زمان خرید میز پذیرایی یا میز تلویزیون و یا هر میز چوبی دیگری بالاترین میزان حساسیت را داشته باشید و دست روی محصولاتی بگذارید که از نظر کیفیت هیچ کم و کاستی ندارند، اما در فرایند تمیز کاری آنها و روش‌های نگهداری به نکات لازم دقت نکرده و دست به اشتباهات بسیار زیادی بزنید، در نهایت این رفتار باعث می‌شود تا حتی بهترین و با کیفیت‌ترین میز تلویزیون نیز تبدیل به یک مهمان چند ماهه در خانه شما شود و بعد از این مدت استفاده از آن حتی تبدیل به یک پهن منفی در دکوراسیون خانه شما شود.

با توجه به اهمیت بسیار بالایی که تمیز کاری میز تلویزیون و نگهداری از بر روی طول عمر این محصول و باقی نگه داشتن آن در همان جذابیت ظاهری اولیه دارد، از این رو بر آن شدیم تا در این مقاله نکات بسیار مهمی را در این باره با شما در میان بگذاریم که استفاده از این نکات در نهایت شرایط بسیار بهتری را برای نگهداری از این محصول برای شما ایجاد خواهد کرد.

 

راهنمای نگهداری از میز تلویزیون

در اولین ‌بخش از این مقاله تصمیم گرفتیم تا به عنوان راهنمای نگهداری از میز تلویزیون چند نکته بسیار مهم را با شما در میان بگذاریم و سپس روش‌های تمیز کاری میز تلویزیون و بالاتر نگه داشتن کیفیت آن را نیز با شما در میان بگذاریم. برای اینکه میز تلویزیون شما در طولانی مدت با همان کیفیت اولیه باقی بماند، لازم است تا نکات زیر را رعایت کنید.

  • حتماً لازم است تا در بازارهای زمانی کوتاه مدت برای تمیز کردن آن اقدام نمایید و تمیز کردن میز چوبی را خیلی به تأخیر نیندازید.
  • گرد و غبار و ذراتی که بر روی میز چوبی می‌نشینند، هرچند در نگاه اول خیلی مهم نیستند، اما باقی ماندن طولانی آنها باعث ایجاد مشکلات زیادی در ظاهر میزهای چوبی شده و به همین دلیل باید خیلی زود با استفاده از پارچه‌های نرم و مخصوص گردگیری آنها را تمیز کنید.
  • وقتی شما کثیفی‌ها و لکه‌های به وجود آمده بر روی میز تلویزیون را خیلی زود تمیز نکنید این موضوع باعث می‌شود تا این لکه‌ها خیلی سفت شده و عملاً تمیز کردن آنها تبدیل به یک چالش بسیار بزرگ برای شما شود. تمیز کردن بدترین لکه‌ها در همان لحظه ابتدایی با چند ترفند ساده برای شما بسیار ساده خواهد بود، اما حتی یک لکه بسیار کوچک در بازه زمانی طولانی مدت می‌تواند تبدیل به یک چالش بزرگ بر روی انواع میز چوبی شود. 
  • سعی کنید میز تلویزیون را در جایی قرار دهید که خیلی گرد و غبار بر روی آن ننشیند و یا در مسیر رفت و آمد افراد خانواده نباشد که دائماً شاهد ریختن لکه‌های مختلف غذا و یا قطرات آب بر روی آن باشید. زیر آب هم یکی از اصلی‌ترین دشمنان محصولات چوبی است.

 

راهنمای نگهداری از میز تلویزیون

 

چگونه میز تلویزیون را تمیز کنیم؟

نکات بسیار مهمی را در بند قبلی به عنوان راهنمای نگهداری از میز تلویزیون با شما در میان گذاشتیم که دقت به آنها می‌تواند شرایط بهتری را برای شما ایجاد نماید. تمام افراد جامعه امروز حتماً باید به چنین نکاتی دقت داشته باشند تا مبادا محصولات گران‌قیمت دکوراسیون خانه آنها با چالش‌های روبرو شده و عملاً در مدت زمان بسیار کوتاه کیفیت خود را از دست بدهد؛ اما حالا نوبت به این رسیده تا نکاتی را نیز درباره شرایط تمیز کاری میز تلویزیون نیز با شما در میان بگذاریم که دقت به این نکات باعث می‌شود تا در زمان اقدام برای تمیز کردن میز شما بهترین راه‌حل‌ها را در پیش بگیرید.

  • برای تمیز کردن میز تلویزیون حتماً از پارچه‌های مخصوص استفاده کنید که خیلی زبر نباشند و باعث ایجاد خط و خش بر روی میز چوبی شما نشوند.
  • استفاده از اسپره‌های مخصوص چوب که کیفیت بالایی دارند، یکی از روش‌هایی است که می‌تواند شما را در تمیز کاری انواع میز چوبی راهنمایی کند.
  • اگر لکه خیلی سرسختی بر روی میز تلویزیون شما ایجاد شده می‌توانید برای از بین بردن آن از کمی مایع ظرفشویی هم استفاده کنید. برای این منظور بهتر است کمی مایع ظرفشویی را بر روی چند ورق دستمال کاغذی ریخته و با نم‌دار کردن آن به دنبال تمیز کردن این لکه‌ها بروید تا آسیب جدی روی بدنه میز چوبی شما ایجاد نشود.
  • در بدترین وضعیت اگر لکه‌ای روی این میز چوبی وجود داشت که عملاً امکان تمیز کردن آن با مواد شوینده معمولی وجود ندارد، می‌توانید با استفاده از بنزین و یا تینر فوری آن هم در حجم بسیار کم، مراحل تمیز کاری را انجام دهید. دقت کنید که این قدم آخرین قدم شما برای از بین بردن لکه‌های خیلی سفت از روی این میزها خواهد بود و هرگز نباید دم به دم از آن استفاده نمایید.
  • برای گردگیری و یا تمیز کردن روی میز هرگز از آب خیلی زیادی استفاده نکنید و سعی کنید تا پارچه‌های نرم را به میزان خیلی کمی نم‌دار نمایید.

 

چگونه میز تلویزیون شیشه‌ای را تمیز کنیم؟

 

چگونه میز تلویزیون شیشه‌ای را تمیز کنیم؟

استفاده از انواع میز تلویزیون شیشه‌ای نیز این روزها جذابیت‌های خاص خود را برای کاربران پیدا کرده و اگر از این نوع از میزها در خانه خود استفاده می‌کنید در فرایند تمیز کردن آن باید تکنیک‌های مختلفی را در نظر بگیرید. استفاده از محلول‌های مخصوص برای تمیز کردن انواع شیشه و یا خمیر دندان و جوش شیرین برای از بردن لکه‌های سخت از جمله نکاتی است که در فرایند تمیز کاری این میزها می‌تواند به شما کمک کند.

حتی برای تمیز کردن انواع میز تلویزیون چوبی هم شما این امکان را خواهید داشته‌ تا از مواد تمیز کننده طبیعی البته در حجم کم و آن هم نه به صورت پاشش مستقیم بر روی میز استفاده نمایید.

در فروشگاه دکورال در کنار شما هستیم تا علاوه بر امکان خرید انواع میز چوبی از جمله میز تلویزیون، شرایط لازم برای حفظ و نگهداری هرچه بهتر این محصولات را نیز برای شما فراهم آوریم و در این راه سعی کرده‌ایم تا مقالات کامل و جامعی را برای شما گردآوری نماییم که رعایت این موارد در نهایت باعث بالا رفتن قابل توجه طول عمر انواع میز چوبی مانند میز تلویزیون برای شما خواهد شد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات