بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکورال کاملا محفوظ می باشد

انتخاب بهترین اندازه میز تلویزیون

انتخاب بهترین اندازه میز تلویزیون
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/06/04 0 نظر

بهترین سایز میز تلویزیون کدام است و چگونه می‌توانیم در زمان خرید میز تلویزیون دست روی محصولی بگذاریم که از نظر ابعاد و اندازه دقیقاً متناسب با شرایط دکوراسیون خانه ما باشد؟

بهترین سایز میز تلویزیون کدام است و چگونه می‌توانیم در زمان خرید میز تلویزیون دست روی محصولی بگذاریم که از نظر ابعاد و اندازه دقیقاً متناسب با شرایط دکوراسیون خانه ما باشد؟ دقت به ابعاد و اندازه انواع میز چوبی نه فقط برای میز تلویزیون بلکه در سایر محصولات دکوراسیون خانه نیز اهمیت بالایی دارد. از خرید میز پذیرایی گرفته تا حتی میز تلفن که ابعاد خیلی بزرگی ندارد، شما باید حتماً سایز استاندارد و مناسب را در نظر بگیرید و به دنبال انتخاب بهترین اندازه برای آنها باشید. با توجه به اینکه در فروشگاه دکورال شما به انواع میز چوبی در ابعاد و اندازه‌های بسیار متنوع دسترسی دارید، از این رو لازم دانستیم تا یک راهنمایی کامل برای انتخاب اندازه میز تلویزیون را به شما ارائه کنیم تا از این پس بتوانید با استفاده از این نکات و راهنمایی‌ها در انتخاب محصول بهتر، عملکرد مناسب‌تری داشته باشید.

دقت داشته باشید که نکاتی که برای انتخاب بهترین سایز میز تلویزیون به شما ارائه می‌کنیم همگی نکاتی کاملاً کاربردی هستند که دقت به آنها علاوه بر ایجاد فضای زیبا در محیط خانه، باعث بالا رفتن روحیه افراد از نحوه چیدمان وسایل مختلف دکوراسیون نیز خواهد شد.

 

بهترین اندازه میز تلویزیون

قبل از هر چیزی باید بدانید که انتخاب بهترین سایز میز تلویزیون چه اهمیتی در شرایط دکوراسیون خانه شما دارد و چه نکاتی باید در این انتخاب رعایت شوند. مسلماً وقتی شما قرار است در شرایط مناسب تلویزیون تماشا کنید، حتماً ارتفاع و ابعاد میز تلویزیون شما اهمیت خواهد داشت و قرار نیست شما یک دیوار کامل را به میز تلویزیون اختصاص دهید. ابعاد میز تلویزیون شما، هم باید فضای کافی برای قرار گرفتن تلویزیون و برخی محصولات دکوراتیو را داشته باشد و هم اینکه خیلی هم بزرگ نباشد.

از طرف دیگر دقت کنید که میزهای چوبی موجود در دکوراسیون خانه حتماً باید از نظر ابعاد و اندازه با یکدیگر تناسب داشته باشند تا در نهایت ترکیب جذابی از آنها بهترین دکوراسیون داخلی خانه را برای شما رقم بزند؛ بنابراین علاوه بر ویژگی‌هایی که در بند قبلی به آنها اشاره کردیم، ویژگی‌های دیگری مانند فضای در دسترس در خانه شما و یا ابعاد و اندازه سایر محصولات موجود در دکوراسیون خانه نیز در انتخاب ابعاد این میز تأثیر خواهد داشت. با این حساب انتخاب اندازه مناسب برای انواع میز چوبی نه فقط یک اتفاق بلکه یک انتخاب هوشمندانه و زیرکانه است و فقط از افراد باهوش ریزبین بر می‌آید که تمام این نکات را در کنار یکدیگر در نظر بگیرند.

 

بهترین اندازه میز تلویزیون

 

ارتفاع میز تلویزیون

راهنمای انتخاب بهترین سایز میز تلویزیون را با بررسی شرایط لازم برای ارتفاع این میز آغاز می‌کنیم که هم اهمیت بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون خانه شما دارد و هم در شرایط استفاده از تلویزیون خانه نیز اهمیت پیدا خواهد کرد. قبل از هر چیزی باید یادآوری کنیم که ارتفاع این میز باید به قدری باشد که محیط و زاویه دید شما را نسبت به تلویزیون مختل نکند. افزایش قابل توجه ارتفاع این میز می‌تواند باعث جلوگیری از دید محیطی بهتر نسبت به تلویزیون برای شما شود و کم بودن خیلی زیاد ارتفاع میز نیز می‌تواند چالشی مشابه را ایجاد نماید.

طبق استانداردی که برای مبلمان امروزی وجود دارد در مجموع بهترین ارتفاع برای اینکه شما بتوانید ایدئال‌ترین زاویه دید را نسبت به تلویزیون داشته باشید، این است که وسط تلویزیون تا کف خانه 105 سانتی‌متر ارتفاع داشته باشد. با این حساب ارتفاع میز تلویزیون را باید بر اساس این استاندارد در نظر بگیرید و خیلی سراغ میزهایی نروید که ارتفاع خیلی زیادی دارند و عملاً استفاده از آنها نمی‌تواند شرایط خوبی برای مشاهده تلویزیون را برای شما ایجاد کند.

از طرف دیگر ارتفاع میز تلویزیون باید به قدری باشد که امکان استفاده از کشوهای تعبیه شده در آن نیز برای شما وجود داشته باشد. با توجه به اینکه کشوها از جمله کاربردی‌ترین فضاها در انواع میز چوبی هستند، بنابراین لازم است تا حتماً به آنها نیز دقت کنید تا فضای کافی برای قرار دادن اشیای مختلف برای شما وجود داشته باشد.

 

ابعاد میز تلویزیون

در راهنمای انتخاب بهترین اندازه برای میز تلویزیون حالا نوبت به این رسیده تا به بررسی ابعاد استاندارد و عالی برای آن بپردازیم. در نظر گرفتن ابعاد مناسب برای این نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما باید تمام این عوامل را در نظر گرفته و در نهایت دست روی بهترین گزینه بگذارید. از جمله مهم‌ترین عواملی که سایز میز تلویزیون باید بر اساس آنها انتخاب شود موارد زیر هستند:

  • در قدم اول شما باید فضای در دسترس در خانه خود را مورد ارزیابی قرار دهید تا ابعاد انتخاب شده خارج از این فضا نباشد. مسلماً هر چقدر شما فضای بیشتری برای قرار دادن انواع میز چوبی در منزل خود داشته باشید می‌توانید ابعاد بزرگ‌تری از آنها را نیز انتخاب کنید.
  • در قدم دوم شما باید به محل قرارگیری میز نیز دقت کنید. هرچند ممکن است در برخی از خانه‌ها فضای قابل توجهی وجود داشته باشد، اما بر اساس اینکه نوع دکوراسیون شما چگونه است و قرار است تلویزیون را کجا قرار دهید، این موضوع تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
  • ابعاد خود تلویزیون نیز از جمله عوامل تأثیرگذار بر روی انتخاب ابعاد میز تلویزیون است که حتماً باید با آن دقت کافی داشته باشید. 
  • در مجموع با در نظر گرفتن تمام این شرایط شما می‌توانید بهترین سایز را برای این میز چوبی انتخاب کنید. رعایت نکات زیر می‌تواند ایدئال‌ترین شرایط را برای شما به وجود آورد.
  • در درجه اول باید یادآوری کنیم که تلویزیون بر روی میز حتماً باید از هر طرف حدود 10 سانتی‌متر فاصله داشته باشد تا ایمنی کامل برای آن حفظ شود. به عنوان مثال برای یک تلویزیون 48 اینچی حداقل به 110 سانتی‌متر فضا نیاز دارید و با توجه به 10 سانتی‌مترهایی که از هر طرف باید در نظر بگیریم، حداقل ابعاد مناسب برای میز شما 130 سانتی‌متر خواهد بود.
  • این طول برای تلویزیون 55 اینچی حداقل 140 سانتی‌متر و برای تلویزیون 60 اینچی حداقل 160 سانتی‌متر است. برای تلویزیون‌های بزرگ‌تر از 60 اینچ هم باید سراغ ابعاد 180 سانتی‌متری بروید.

 

خرید میز تلویزیون در ابعاد مختلف در فروشگاه دکورال

 

خرید میز تلویزیون در ابعاد مختلف در فروشگاه دکورال

در فروشگاه دکورال همراه شما هستیم تا امکان خرید انواع میز تلویزیون در ابعاد مختلف را برای شما فراهم آوریم تا از این طریق توانسته باشیم ایدئال‌ترین شرایط را برای شما ایجاد کرده و امکان دسترسی به سایز‌های مختلف بر اساس نوع سلیقه و شرایط موجود را برای شما فراهم کرده باشیم. انواع میز چوبی در فروشگاه دکورال به صورت کاملاً استاندارد و بر اساس نیازهای کاربران تهیه می‌شود تا کاربران ایرانی بتوانند بر اساس نیازی که دارند بهترین‌ها را برای دکوراسیون خانه خود را تهیه کنند.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات