بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد دکورال کاملا محفوظ می باشد

آینه‌های بزرگ و افزایش اندازه فضا

آینه‌های بزرگ و افزایش اندازه فضا
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/08/27 0 نظر

اگر شما در انتخاب ابعاد مناسب برای آینه خانه خود دقت کافی داشته باشید و در زمان خرید دست روی محصولی متناسب با سایر وسایل موجود در خانه خود بگذارید، درنهایت می‌توانید از آینه‌ها برای زیباتر و بزرگتر کردن فضای خانه نیز استفاده نمایید.

احتمالاً درباره اهمیت استفاده از آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی خانه می‌دانید و شاید هم از میان آینه‌های دکوراتیو موجود در فروشگاه دکورال یکی دو مورد را زیر سر داشته باشید تا به جمع زیبایی‌های موجود در دکوراسیون داخلی خانه خود اضافه کنید. آینه‌ها نیز مانند سایر محصولات، کاربردهای متنوعی می‌توانند داشته باشند و اگر شما با ترفندهای استفاده بهینه از آنها آشنا باشید می‌توانید همزمان چندین کاربرد و مزیت آنها را در خانه خود داشته باشید. وقتی شما به دنبال خرید میز عسلی هستید تنها به زیبایی آن دقت نکرده و احتمالاً فاکتورهای دیگری مانند زیباتر شدن محیط خانه را نیز در نظر می‌گیرید و حتی ممکن است اندازه‌های متناسبی را نیز برای خرید این محصول لحاظ کنید. دقیقاً همین شرایط باید برای خرید آینه دکوراتیو نیز باید در دستور کار شما قرار بگیرد و تمام جوانب موجود در خانه خود را برای این خرید در نظر بگیرید. در ادامه قرار است ترفندهایی را به شما معرفی کنیم که با دقت به این ترفندها می‌توانید از آینه استفاده بهتری در فضای خانه داشته باشید و یا با دقت به این ترفندها محصول بهتری را نیز برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی خانه خود خریداری نمایید.

 

با آینه فضای خانه خود را بزرگ کنید

شاید جالب باشد تا در همین ابتدای مقاله شما را با یکی از مزیت‌ها و جذابیت‌های بسیار عالی آینه‌ها در دکوراسیون داخلی خانه آشنا کنیم که به راحتی می‌توانید این مزیت را نیز به خانه خود اضافه کنید؛ اگر شما در انتخاب ابعاد مناسب برای آینه خانه خود دقت کافی داشته باشید و در زمان خرید دست روی محصولی متناسب با سایر وسایل موجود در خانه خود بگذارید، درنهایت می‌توانید از آینه‌ها برای زیباتر و بزرگتر کردن فضای خانه نیز استفاده نمایید.

آینه‌ها از جمله بهترین عناصر تزیینی هستند که به راحتی می‌توانند فضای موجود در دکوراسیون خانه شما را بزرگتر از آن چیزی که است نشان دهند و عدم دقت به همین موضوع شرایط برعکس را برای خانه شما ایجاد خواهد کرد. مثلاً اگر از آینه‌ها جلوی پنجره خانه استفاده کنید و نور مستقیم خورشید به آنها بتابد، فضای پیرامون آن به مراتب بزرگتر دیده خواهد شد. هر چقدر اندازه اتاق شما بزرگتر باشد، با استفاده از آینه بزرگتری می‌توانید این مزیت را با شدت بیشتری به دکوراسیون منزل خود اضافه کنید. ترفندهای دیگری هم هستند که در ادامه آنها را نیز به شما معرفی خواهیم کرد اما قبل از آن باید شما این انگیزه را برای چیدمان خانه خود داشته باشید و هدف شما از خرید یک آینه دکوراتیو فقط پر کردن دکوراسیون خانه نباشد.

 

رنگ شیشه آینه اولین نکته است

یکی از نکات بسیار مهمی که در زمان خرید آینه باید به آن دقت داشته باشید و همچنین این نکته باعث بزرگتر دیده شدن فضای خانه شما نیز خواهد شد، دقت به رنگ شیشه آینه است. همیشه که قرار نیست آینه‌ها سطح بی‌رنگ داشته باشند و گاهی اوقات استفاده از شیشه‌های طلایی و یا حتی فیروزه‌ای می‌تواند خانه‌ای به مراتب بزرگتر را در چشمان بیننده ایجاد کند. حتی استفاده از رنگ شیشه‌های خاص در سالن‌های پذیرایی دراز می‌تواند ابعاد آن را متناسب‌تر نشان دهد و شرایطی را به وجود آورد که بیننده به هیچ وجه متوجه ناتراز بودن ابعاد سالن پذیرایی خانه شما نشود.

 

با آینه فضای خانه خود را بزرگ کنید

 

از آینه‌های قدی استفاده کنید

استفاده از آینه‌های قدی مخصوصاً در فضاهای بزرگ باعث می‌شود تا هم زیبایی آنها دوچندان شود و همین اینکه به مراتب بزرگتر از شرایط فعلی خود دیده شوند. آینه‌های قدی را می‌توانیم از جمله جذاب‌ترین محصولات دکوراتیو در خانه‌های امروزی در نظر بگیریم که متأسفانه بسیاری از کاربران به زیبایی آنها واقف نیستند. اگر فضای مناسبی در خانه دارید که می‌توانید از یک آینه قدی در آن استفاده کنید هرگز این جذابیت را از خانه خود دریغ نکنید.

 

آینه‌های روی درب کابینت یک ایده استثنایی

استفاده از آینه‌ها بر روی درب کابینت یک ایده فوقالعاده استثنایی برای بزرگتر جلوه دادن فضای آشپزخانه است و معمولاً این ایده کمتر ذهنی را به خود مشغول می‌کند. با توجه به اینکه برای پیاده‌سازی این ایده نیاز به آینه‌های زیادی خواهید داشت و ممکن است کمی هزینه‌های شما بالاتر برود، اما واقعاً به زیبایی و جذابیت‌های آن می‌ارزد و شرایط فوقالعاده جذابی را در دکوراسیون خانه شما ایجاد خواهد کرد. حتی اگر هنوز ذهن شما نسبت به استفاده از این ترفند مثبت نیست، توصیه می‌کنیم که حتماً عکس‌های مربوط به چنین فضاهایی را در اینترنت مشاهده کنید تا به زیبایی‌های آن بیشتر برسید.

 

آینه و میز ناهار خوری

یکی از فضاهای بسیار عالی که استفاده از یک آینه بزرگ در آن می‌تواند جذابیت‌های بسیار زیادی برای دکوراسیون خانه شما ایجاد کرده و فضای آن را نیز بزرگتر نشان دهد، در کنار میز ناهارخوری است. اگر یک میز ناهارخوری چوبی بسیار جذاب و ایدئال در خانه خود دارید و دوست دارید تا زیبایی‌های آن را چندین برابر کنید، توصیه می‌کنیم که حتماً یک آینه بزرگ خریداری کرده و در نزدیکی آن نصب کنید تا شاهد یک معجزه در دکوراسیون خانه خود شوید. البته از این دست معجزات را در کمتر خانه‌ای خواهید دید زیرا معمولاً کاربران با چنین ترفندهایی آشنایی ندارند.

 

آینه بین کابینتی

یکی دیگر از ترفندهای دیگری که باعث می‌شود تا اندازه فضاها در آشپزخانه خانه شما بزرگتر دیده شود، استفاده از آینه بین کابینتی است. برخلاف تصور عمومی که بر این باورند که برای فضای بین کابینت حتماً باید از کاشی استفاده نمایند، بهکارگیری آینه‌ها در این فضا نیز می‌تواند شرایط بسیار ایدئالی را برای محیط آشپزخانه شما رقم بزند. استفاده از آینه‌های طلایی رنگ در فضای بین کابینتی علاوه بر اینکه زیبایی آشپزخانه خانه شما را دوچندان خواهد کرد باعث بزرگتر دیده شدن این فضا نیز شده و یک آشپزخانه به مراتب دوست داشتنی‌تر را نیز برای شما ایجاد می‌کند.

 

آینه‌های بزرگ و افزایش اندازه فضا

 

جمع‌بندی

به معرفی ترفندهای بسیار خاصی پرداختیم که با بهکارگیری آنها شما می‌توانید از آینه‌های دکوراتیو بزرگ برای بزرگتر جلوه دادن فضای خانه خود استفاده نمایید. با این ترفندها اگر شما ‌بخش قابل توجهی از فضای دیوار دکوراسیون خانه خود را نیز با آینه‌ها بپوشانید، باز هم می‌توانید از آنها برای ایجاد یک فضای بزرگتر در خانه استفاده نمایید. البته تمام این ترفندها زمانی در دسترس شما قرار خواهد گرفت که در زمان خرید نیز دست روی محصولی متناسب و جذاب بگذارید. در فروشگاه دکورال در کنار شما هستیم تا مجموعه جذابی از آینه‌های دکوراتیو را در اختیار شما قرار دهیم که بعد از نگاه کردن به آنها احتمالاً نمی‌توانید جلوی خود را برای نخریدن آنها بگیرید.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

جدیدترین مقالات